NOVOLETNI SEJEM, XII. DAN NA DOBROVI

V petek, 25. 11. 2016, bomo popoldan med 14.30 in 18.30 izvedli XII. DAN NA DOBROVI, ki bo letos združen s PREDNOVOLETNIM SEJMOM, zato bo organizacija dela v šoli ta dan drugačna.

Učenci pridejo v šolo ob 14.30, ko se zberemo v avli. Sledile bodo delavnice, ob 16.40 pa bo OTVORITEV SEJMA, ki se bo zaključil z nastopom v dvorani ob 18.30.
DOPOLDAN POUKA NE BO! Prav tako ta dan v šoli ne bo kosila, učenci pa bodo imeli popoldansko malico.

VOZNI RED šolskega avtobusa:
v šolo:
– Podsmreka – 13.30
– Stranska vas – 13.30
– Brezje – 13. 55
– Žerovnikov Graben – 14.15
domov:
– 18.40 (hkrati v vse smeri)

Za učence razredne stopnje (1. do 5. razred), ki dopoldan nimajo varstva, bomo organizirali dopoldansko varstvo in sicer:
– Organizirano bo jutranje varstvo od 6.20 dalje.
Jutranji vozni red šolskega avtobusa bo nespremenjen.
– V dopoldanskem času bodo delovali oddelki podaljšanega bivanja.
– Učenci, ki bodo prijavljeni v OPB, bodo imeli v šoli dopoldansko malico in kosilo.

Želimo si, da bi se lahko starši v čim večjem številu udeležili tradicionalnega dogodka.
Starši, ki boste vodili delavnice, pridite v šolo ob 14.00, starše, ki se boste pridružili delavnicam, pričakujemo ob 14.30, ostale starše pa vabimo, da se nam pridružite ob 16.40.

V pričakovanju prijetnega druženja vas lepo pozdravljamo.

Ravnatelj:
Viljem Kovačič