Na šoli smo gostili tekmovanje v igri med dvema ognjema

Zadnjo soboto v mesecu novembru, letošnjega koledarskega leta 2015, je naša šola gostila prvi letošnji turnir v igri med dvema ognjema pod okriljem Zavoda ŠKL za to šolsko leto.

Tekmovanja so se, poleg naše ekipe, udeležile tudi ekipe iz: OŠ Prežihovega Voranca Jesenice, OŠ Šentvid, OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče, OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled in OŠ Šmarje pri Jelšah.

Kljub hladnemu jutru se je naša dvorana kmalu ogrela med »dvema ognjema«. Učenci so se med seboj pomerili v treh kategorijah. Najmlajšo so zastopali učenci 1. in 2. razreda, srednjo učenci 3. in 4. razreda ter najstarejšo učenci iz 5. in 6. razredov.

Vsi naši nastopajoči so bili zelo borbeni in požrtvovalni. Ob koncu so bili najmlajši 4., v srednji kategoriji 5. in v najstarejši 1. Tega smo se zelo razveselili, saj pomeni zmaga nastop na finalnem zaključku, ki bo 21. maja 2016.

Pohvalil bi vse prisotne navijače za dobro podporo s tribun.
Športni pedagog: Branko Bizjak