Male sive celice – Gremo naprej!

Pa je končno napočil 13. 1. 2016. Nejc, Luka in jaz smo se odpravili na RTV Slovenija v studio snemat oddajo Male sive celice z voditeljem Pavletom Ravnohribom. Opremljenim z znanjem in s podporo sošolcev ter razredničark, ki so izvrstno navijali, nam je uspelo!

Občutek v studiu je bil odličen. Presenetila pa nas je vrteča se kamera in začudeni smo bili nad majhnostjo studia. To je zares življenjska priložnost, ki jo preprosto moraš izkoristiti!

Razmišljali smo od začetka do konca. Zadnja igra (Izberi težavnost) je bila še posebej napeta. Na koncu smo v tesni končnici nasprotno ekipo, OŠ Franca Rozmana Staneta Maribor, premagali.

Ko smo prišli nazaj v šolo, smo doživeli bučen aplavz in odobravanje. Če bomo imeli take navijače še naprej, nam bo zagotovo šlo dobro.

Za vse to pa je odgovorna naša mentorica, gospa Zvonka Španger, brez katere te priložnosti sploh ne bi dobili.

Zdaj pa gremo pogumno naprej in se že pripravljamo se na drugo rundo. Držite pesti!

Še to: ogledate si nas lahko v soboto, 23. 1. 2016 ob 9.15 na TV SLO 1, s ponovitvama v sredo, 27. 1. 2016 ob 15.40 na TV SLO 1, in četrtek, 28. 1. 2016 ob 19.05 na TV SLO 2.

Matevž Kastelic, 7. b