Četrtošolci so uživali na drsališču v Gabrju

Novo leto je prineslo tudi zimske radosti na ledu za naše šolarje. Seveda je bilo moč drsati na drsališču v Gabrju tudi pred novim letom, a vzdušje je bilo sedaj (zaradi zapadlega snega) vseeno bolj zimsko.

V petek, 8. jan. 2016, smo tako s četrtima razredoma izvedli športni dan z vsebino drsanja. Opremili smo se lahko vsi, saj je na drsališču možna izposoja. Ledena ploskev je bila pripravljena in mi, da zadrsamo. Na začetku je mogoče drsanje delalo komu kaj težav, a nam je šlo vedno bolje. Poleg osnovnega drsanja smo imeli tudi poligon, elementarne igre lovljenja ter čisto pravi hokej na ledu. Smučarske čelade so nas ščitile, a kakšna modrica na kolenu se je vseeno naredila. A to nas ni ustavilo, saj je bila igra preveč privlačna.

Skratka, aktivnost smo končali brez poškodb, kar me je najbolj veselilo. Pa še veliko zimskega veselja vam želim!

Vodja ŠD: Branko Bizjak

Vse dogajanje še v sliki pa najdete TUKAJ 🙂