Uvrstili smo se na Male sive celice

Ole ole ole, mi smo šampioni! Po mnogih letih spet naši predstavniki na Malih sivih celicah!

V sredo, 30. septembra, se nas je šest sedmošolcev udeležilo predtekmovanja iz Malih sivih celic, ki je potekalo na OŠ Toma Brejca v Kamniku. Našo šolo sta zastopali dve ekipi, ki smo ju sestavljali učenci Matevž Kastelic, Nejc Lango, Luka Pečan ter Tim Češnovar, Julija Balkovec in Nik Ostanek.

IMG 20150930 180600

Cela stvar poteka tako, da ekipe trojk naprej odpišejo test in prvih 8 ekip se potem uvrsti na ustni del, kjer se potem pomeri 1. proti 8., 2. proti 7. itd. Mi smo bili od 58 ekip tretji, v ustnem delu pa smo, milo rečeno, »nabili« šesto uvrščene in dokončno bomo v studiju. Torej jaz – Matevž Kastelic, Nejc Lango in Luka Pečan. No skratka, mi trije smo zdaj šolski šampioni. Tudi druga ekipa je bila izvrstna. Julija Balkovec, Nik Ostanek in Tim Češnovar so dosegli izjemnih 36 točk in le za nekaj točk zaostali za prvimi osmimi. Za dokaz našim prijateljem, da smo bili res v središču zanimivega dogajanja, smo se tudi slikali z voditeljem Pavletom Ravnohribom.
Skupaj z našo mentorico Zvonko smo preživeli še eno čudovito popoldne, ki se je zavleklo v večer.
Res smo veseli, da nam je uspelo in lepo vas vabimo, da za nas navijate in si nas ogledate v eni izmed oddaj Malih sivih celih.
Matevž Kastelic, 7. b

IMG 20150930 183619