NOVOSTI GLEDE IZPOSOJE V ŠOLSKI KNJIŽNICI

1. – 3. RAZRED

Veseli nas, da so se učenci od 1. do 3. razreda vrnili v šolo in z veseljem jih ponovno vabimo tudi v našo šolsko knjižnico. Urnik izposoje je sledeč:

1.a – četrtek,

1.b – petek,

2.a,b – sreda,

3.a,b – torek.

Gradivo lahko učenci  prinesejo tudi prej in bo počakalo v razredu.

Ker učenci nimajo prostega dostopa do gradiva, bodo lahko izbirali med »razstavljenimi knjigami«, če pa želijo točno določeno gradivo, ga predhodno naročite po elektronski pošti zvonka.spanger@guest.arnes.si ali preko telefona 01 3601 226, lahko pa svoje želje otroci napišejo na listek, ki ga prinesejo v šolo.

Še vedno ponujamo tudi »vrečko presenečenja«, v kateri so zbrane knjige po izboru knjižničarke.

Če imate na šoli tudi otroke od 4. razreda dalje, lahko njihovi mlajši bratci in sestrice vrnejo oz. izposodijo gradivo tudi zanje.

4. – 9. RAZRED

Z vrnitvijo učencev od 1. do 3. razreda se je nekoliko spremenil urnik izposoje za učence, ki se šolajo od doma in sicer je možnost izposoje ob ponedeljkih, torkih in četrtkih od 12h do 14h. Še vedno velja, da gradivo vnaprej naročite po elektronski pošti zvonka.spanger@guest.arnes.si ali preko telefona 01 3601 226. Ko pridete pred šolo, pokličete knjižničarko po telefonu in vam knjige prinese ven.